. .
Logo Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu
www.ozpnolkusz.prv.pl
 

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Strona Główna » Klasa B
. Klasyfikacja strzelców (grupa olkuska) Go back
Autor Wiadomość
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Klasyfikacja strzelców (grupa olkuska)
Jak w temacie podajemy strzelców bramek. Jeżeli będzie czegoś brakować zaczerpne po nazwiska z łaczynaspilka.
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po I kolejce:

Ospel II Wierbka:
Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1
Janus D. - 1

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1
Raczyński M. - 1
Gamrat M. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po II kolejce:

Ospel II Wierbka:
Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1
Raczyński M. - 1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3
Kocioł J. - 3
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4
Kurek - 1
Cębrzyński - 1

Stare Bukowno:
Oleś J. - 3
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po II kolejce:

Ospel II Wierbka:
Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1
Lizończyk K. - 1
Kluza Sz. - 1
Dudek A. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1+1
Kajda D. - 1

Przemsza II Klucze ??:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1
Raczyński M. - 1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3+2
Kocioł J. - 3+1
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4
Kurek D. - 1+1
Cębrzyński - 1
Nalepa T. - 1
Nalepa M. - 1
Dąbek B. - 2
Zouhar R. - 1


Stare Bukowno:
Oleś J. - 3
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1

Hetman II Dłużec: ????
janek
Senior

Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 94
Przeczytał: 4 tematy


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
bramki dla Hetmana w meczu z Przemszą

Franczyk M. - 4
Gawron P. - 1
Gawron D. - 1
Kawula K. - 1

Ostatnio zmieniony przez janek dnia Wto 9:25, 12 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po aktualizacji:

Po II kolejce:


Ospel II Wierbka:

Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1
Lizończyk K. - 1
Kluza Sz. - 1
Dudek A. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1+1
Kajda D. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1+2
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1
Musiał R. - 3
Śliwka G. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1
Raczyński M. - 1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3+2
Kocioł J. - 3+1
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4
Kurek D. - 1+1
Cębrzyński - 1
Nalepa T. - 1
Nalepa M. - 1
Dąbek B. - 2
Zouhar R. - 1

Stare Bukowno:
Oleś J. - 3
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1

Hetman II Dłużec:
Franczyk M. - 4
Kawula K. - 1
Ogonek M. - 1
Gawron D. - 1
ewa_pajor
Trampkarz

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 41
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Pęgów k. Uniejowa
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
podliczyłam ci franek

Po IV kolejce:

Ospel II Wierbka:

Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Spójnia II Osiek:
Kluczewski D. - 1

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1
Lizończyk K. - 1
Kluza Sz. - 1
Dudek A. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1+1+4
Kajda D. - 1
Moń S. - 2
Stach S. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1+2
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1
Musiał R. - 3
Śliwka G. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1+4
Raczyński M. - 1+1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3+2
Kocioł J. - 3+1+1
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1
Płowiec M. - 1
Osuch M. - 1
Karpierz K. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4
Kurek D. - 1+1
Cębrzyński - 1
Nalepa T. - 1
Nalepa M. - 1
Dąbek B. - 2
Zouhar R. - 1

Stare Bukowno:
Oleś J. - 3
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1

Hetman II Dłużec:
Franczyk M. - 4
Kawula K. - 1
Ogonek M. - 1
Gawron D. - 1

Ostatnio zmieniony przez ewa_pajor dnia Pon 12:58, 18 Wrz 2017, w całości zmieniany 2 razy
franek_86_BB
Prezes

Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 4043
Przeczytał: 4 tematy

Skąd: z Norymbergiii
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po V kolejce:

Ospel II Wierbka:
Dylewski R. - 1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Spójnia II Osiek:
Kluczewski D. - 1
Bąbka K. - 2

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1
Lizończyk K. - 1
Kluza Sz. - 1
Dudek A. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1+1+4+3 = 9
Kajda D. - 1
Moń S. - 2
Stach S. - 1
Żurek M. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1+2+1
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1
Musiał R. - 3
Śliwka G. - 1+1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1+4
Raczyński M. - 1+1+1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3+2+2=7
Kocioł J. - 3+1+1
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1
Płowiec M. - 1
Osuch M. - 1
Karpierz K. - 1+2
Maciąg P. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4
Kurek D. - 1+1+2
Cębrzyński D. - 1+1
Nalepa T. - 1+1
Nalepa M. - 1
Dąbek B. - 2+1
Zouhar R. - 1

Stare Bukowno:
Oleś J. - 3+2
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1
Głowacki S. - 1

Hetman II Dłużec:
Franczyk M. - 4
Kawula K. - 1
Ogonek M. - 1
Gawron D. - 1
Bielach B. - 1
Rzeźniczak K. - 1
Haberka D. - 1
_____________
ewa_pajor
Trampkarz

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 41
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Pęgów k. Uniejowa
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Po VI kolejce:

Ospel II Wierbka:
Dylewski R. - 1+1
Osuszek D. - 1
Mrówka P. - 1
Dylewski M. - 1+1+1
Janus D. - 1
Koniec M. - 1
Słowikowski K. - 1

Spójnia II Osiek:
Kluczewski D. - 1
Bąbka K. - 2

Bolesław II Bukowno:
Gawior M. - 1
Przybyła Ł. - 1
Lizończyk K. - 1
Kluza Sz. - 1
Dudek A. - 1

Błysk Zederman:
Rogóź D. - 1
Glanowski B. - 1+1+4+3+1 = 10
Kajda D. - 1
Moń S. - 2
Stach S. - 1
Żurek M. - 1
Syguła T. - 1
Stefański R. - 1

Przemsza II Klucze:
Kazek A. - 1
Barczyk A, - 1+2+1
Matysek B. - 1
Małysa K. - 1
Musiał R. - 3+1
Śliwka G. - 1+1+1
Tomsia M. - 1
Śliwka B. - 1

Przebój II Wolbrom:
Rogal F. - 2
Mionsek M. - 1+4
Raczyński M. - 1+1+1
Gamrat M. - 1
Skalski G. - 2
Łaskawiec P. - 2
Gamrat M. - 3+2+2=7
Kocioł J. - 3+1+1
Bąchor J. - 1
Smolak G. - 1
Płowiec M. - 1
Osuch M. - 1
Karpierz K. - 1+2
Maciąg P. - 1

Laskowianka Laski:
Zaworski M. - 1
Jachimowicz D. - 4+1
Kurek D. - 1+1+2+4 = 8
Cębrzyński D. - 1+1+1
Nalepa T. - 1+1
Nalepa M. - 1
Dąbek B. - 2+1+3
Zouhar R. - 1
Chłosta R. - 1


Stare Bukowno:
Oleś J. - 3+2
Poczęsny J. - 2
Kaczmarczyk T. - 1
Pawlik A. - 1
Sikora M. - 1
Feliksik J. - 1
Głowacki S. - 1

Hetman II Dłużec:
Franczyk M. - 4
Kawula K. - 1
Ogonek M. - 1
Gawron D. - 1
Bielach B. - 1
Rzeźniczak K. - 1
Haberka D. - 1
edek z krainy kredek
Początkujący

Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 6
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: kraina kredek
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Ospel II Wierbka
(Brak Strzelców z Laskowianka Laski)


Michał Dylewski 4
Robert Dylewski 2
Damian Osuszek 1
Dawid Bartos 1
Paweł Mrówka 1
Damian Janus 1
Marcel Koniec 1
Krystian Słowikowski 1

Hetman II Dłużec

Marcin Franczyk 4
Dawid Haberka 4
Kamil Kawula 3
Bartosz Bielach 2
Kamil Rzeźniczak 2
Paweł Gawron 1
Kacper Janik 1
Dawid Gawron 1
Krystian Haberka 1
Patryk Kubat 1

Przebój II Wolbrom
(Brak Strzelców ze Starym Bukownem)


Michał Gamrat 10
Mateusz Mionsek 5
Jakub Kocioł - 4
Michał Raczyński 3
Przemysław Łaskawiec - 3
Karol Karpierz 3
Filip Rogal 2
Gabriel Skalski 2
Jakub Bąchor 2
Grzegorz Smolak 1
Michał Płowiec 1
Mateusz Osuch 1
Piotr Maciąg 1
Maciej Michalak 1

Spójnia II Osiek
(Brak Strzelców z Hetmanem Dłużec i Bolesławem Bukowno)


Kacper Bąbka 2
Bartosz Filo 2
Patryk Kluczewski 1

Przemsza II Klucze
(Brak Strzelców ze Starym Bukownem i Błyskiem Zederman)


Radosław Musiał 4
Andrzej Barczyk 4
Grzegorz Śliwka 3
Arkadiusz Kazek 1
Bartosz Matysek 1
Bartosz Śliwka 1
Marcin Tomsia 1
Kamil Małysa 1

Bolesław II Bukowno
(Brak Strzelców ze Spójnią Osiek,Starym Bukownem)


Mateusz Gawior 2
Piotr Domański 1
Łukasz Przybyła 1
Kamil Lizończyk 1
Szymon Kluza 1
Artur Dudek 1
I.Knot 1
A.Stopa 1
Marcin Bendek 1
Dawid Kałduński 1

Stare Bukowno
(Brak Strzelców z Przemsza Klucze,Przebojem Wolbrom,Bolesławem Bukowno)


Jakub Oleś 10
Jakub Poczęsny 3
Tomasz Kaczmarczyk 2
Dastin Krzywdziński 1
Jakub Feliksik 1
Sebastian Głowacki 1
Artur Pawlik 1
Michał Sikora 1

Błysk Zederman
(Brak Strzelców z Przemsza Klucze)


Bartłomiej Glanowski 16
Sylwester Stach 3
Rafał Skubis 3
Tomasz Syguła 3
Sebastian Moń 2
Maciej Żurek 2
Dominik Rogóż 1
Damian Kajda 1
Dominik Stach 1

Laskowianka Laski
(Brak Strzelców z Ospelem Wierbka)


Daniel Kurek 10
Bartosz Dąbek 6
Daniel Jachimowicz 5
Dastin Cębrzyński 3
Tomasz Nalepa 2
Remigiusz Chłosta 2
Mateusz Zaworski 1
Radim Zouhar 1
Michał Nalepa 1
Daniel Łaskawiec 1

Wszystko brane z łączynaspiłka Wink

Ostatnio zmieniony przez edek z krainy kredek dnia Śro 12:06, 15 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
ewa_pajor
Trampkarz

Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 41
Przeczytał: 6 tematów

Skąd: Pęgów k. Uniejowa
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
edziu więc z tego co wiem:

Stare Bukowno 3-0 Przebój II brak gości to nie będzie strzelców
Stare Bukowno 3-0 Przemsza II brak gości to nie będzie strzelców
Laskowianka Laski 3-0 Ospel II brak gości to nie będzie strzelców
Zederman 3-0 Przemsza II brak gości to nie będzie strzelców
Spójnia II 0-3 Bolesław II brak gospodarzy to nie będzie strzelców

Bolesław II 2-3 Stare Bukowno
Knot I., Stopa A. --- Oleś J. x 3

Osiek II - Hetman II tylko brak ???

Pozdrawiam

Ewa
edek z krainy kredek
Początkujący

Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 6
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: kraina kredek
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Ewa Smile strzelców Osieka Wink bo Hetmana sie dowiedziałem Smile
Wyświetl posty z ostatnich:   
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Strona Główna » Klasa B Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB - Copyright © 2002-2004 the phpBB Group

JustFooty Theme v1.02 (readme) by Jakob Persson / Tesseract Media (copyright © 2004-2005 Jakob Persson)
In cooperation with BeautifulGame.net, forumthemes.org and bbstyles.net
.
. . .