Posty: 398
Przeczytał: 19 tematów

spacer
Hetman -Pogoń 3-6

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Nie 14:23, 06 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz

spacer
Ospel Wierbka - Wielmożanka Wielmoża 7:0 (5:0)

J. Nowak x3, D. Bartos x2, P. Tkacz, K. Ziaja

Goście cały mecz w 9 osobowym składzie

Ostatnio zmieniony przez demsi18 dnia Nie 18:22, 06 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz

Legion - Trzy Korony 2:0 (1:0)
Żarnowiec optycznie lepszy a Legion strzela gole. Bardzo skuteczni,Trzy Korony jak zwykle to bywa ostatnio, skuteczność tragiczna. Mecz na bardzo przeciętnym poziomie.

Ostatnio zmieniony przez Dav dnia Nie 20:20, 06 Maj 2018, w całości zmieniany 1 raz

Mecz pod dyktando gospodarzy.
Nie było to jakieś porywające widowisko, więc i nie ma o czym pisać.
W Promieniu goła "11" co było widać bo gdyby były zmiany może wynik byłby wyższy.
Kilka niewykorzystanych sytuacji, ale nie ma co narzekać.
Cieszą 3 punkty i kolejny mecz bez porażki na wiosnę.

spacer
Legion 2:0 (1:0) TKŻ. Na początku meczu zarysowała się przewaga gości. Którzy przede wszystkim za sprawą napastnika Jarosa groźnie atakowali bramkę Legionu.W około 15 minucie wspomniany napastnik przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy Sz.Półkoszkiem. Legion ograniczał się do przechwytywania piłek w środku pola i rozrzucaniu ich na skrzydła bądź do napastników. W około 20 minucie sędzina Ściepura ( po sygnalizacji liniowego ) dyktuje rzut karny wywalczony przez K.Osowskiego.Niestety przestrzelamy rzut karny, lecz niedlugo po tym strzał Osowskiego blokuje obronca gości a piłka dochodzi w polu karnym do K.Żelaznego i pewnym strzałem po ziemi otwiera wynik spotkania.Po bramce mamy jeszcze jedną okazję lecz na posterunku był Portero Trzy Korony.Po przerwie do TKŻ powinien strzelić bramkę choć na szczęscie Bydlina im się to nie udało.Znowu we znaki daje się Jaros który po raz kolejny przegrał pojedynek z naszym golkiperem strzelając groźnie z kąta .A niedługo po tym przejmuje piłkę sprzed pola karnego i strzela w słupek.W odpowiedzi K.Osowski przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem gości. Lecz ostatnie słowo należało do gospodarzy w 86 minucie na skrzydle urywa się Osowski dogrywa do D.Kozieła a ten z metra rehabilituje się za niestrzelonego penalty:D i ustala wynik spotkania.

Zgadzam się z Dav że poziom meczu dość przeciętny i to nawet z lekką przewagą w posiadaniu piłki TKŻ lecz jak brzmi stare pilkarskie porzekadło " W piłce jak na rybach, liczy się to co w sieci " Very Happy.Cieszy 3 zwycięstwo pod rząd oraz nad mocnym przeciwnikiem który napewno zakotwiczy na koniec sezonu wysoko.

spacer
Leśnik Gorenice - Prądnik Sułoszowa (1:3)

Zacięte spotkanie, w którym Leśnik udowodnił, iż u siebie jest bardzo niewygodnym i trudnym do pokonania rywalem, a Sułoszowa, że nie zwalnia tempa ani na przestrzeni 90 minut meczu, ani na przestrzeni całego sezonu.
Aż do 75 minuty spotkanie polegało głównie na wzajemnym faulowaniu, przepychankach i dyskusjach z sędziami, a goli brakowało. Choć piłkarze Prądnika usiłowali grać piłką i stwarzać sobie sytuacje wypieszczonymi podaniami, na niewiele się to zdawało w obliczu agresywnej i szczelnej w obronie gry gospodarzy oraz interwencjom bramkarza. Ostatecznie w ciągu ostatniego kwadransa goście po ładnych akcjach indywidualnych zdobyli szybkie trzy bramki i zabili mecz, a tuż przed jego końcem honorowe trafienie zaliczyli gospodarze.
Prowokacje i częste przerwy w grze nieco popsuły widowisko, ale ilość i jakość akcji bramkowych, jak i parady obu bramkarzy mogły się podobać.

2miejsca spowodowane awansem drużyn z B klas
2 miejsca z powodu spadkowiczów z okręgówki (na ten moment Przybysławice i Pilica)
1 miejsce zostanie do obsadzenia po awansie Sułoszowej lub Miechowa

Ewentualne zmniejszanie ligi do 14 drużyn to kolejne miejsce

Wychodzi 3-4 miejsca, ale jak wszyscy doskonale wiemy, o tym ile spadnie dowiemy się przed startem nowego sezonu