żubert napisał:
siwy022 napisał:

Wielmoża - Przeginia 3-3

Co do meczu.
Gospodarze objęli prowadzenie po błędzie bramkarza który wyrzucił piłkę praktycznie pod nogi napastnika.
Ogólnie mecz debiutującemu bramkarzowi nie wyszedł bo przy każdej bramce miał swój udział....
Po kliku minutach wyrównujemy.
Pierwsza połowa ogólnie wyrównana ale kolejne dwa błędy naszego bramkarza robią 3-1 do połowy.
Druga część gry zaczęła się świetnie dla gości i kontaktowej bramce.
W ostatnich 10 minutach mamy 2 sytuacje i można było ten mecz nawet wygrać ale cóż...
Obydwie drużyny z tego co wiem nie zagrały w pełnych składach i punkt wywieziony z Wielmoży można uznać za dobry wynik, aczkolwiek apetyt był większy.
Bramki dla Promienia:
K.Bąbka
Kluczewski (ale tutaj nie jestem pewny)
M. Stach.
Sędziowanie na plus, a może o meczu coś więcej doda Franek bo fajnie było by przeczytać opis od strony sędziego.
Ewentualnie mogą coś też napisać kibice/zawodnicy/działacze Prądnika Wink

Tak jak myślałem, w kolejnym meczu może 20-30% zaangażowania sprzed tygodnia, już braki kadrowe, nietrudno było to przewidzieć Smile Za tydzień przyjedzie Pogoń i skończy się pewnie jakimś 1-4.

Samego meczu nie ma co komentować, Promien jeszcze cos tam probował grać w piłke, ale ogolnie raczej kopanina bez ładu i składu, jako że murawa nie pozwala na więcej. Trzeba jednak przyznać, że wczoraj była bardzo kreatywna - strzeliła 2 gole (po jednym dla każdej z drużyn).

Ostatnio zmieniony przez masterptq dnia Pon 22:24, 09 Kwi 2018, w całości zmieniany 1 raz

ps.Hubert Maniak 28'

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Wto 6:30, 10 Kwi 2018, w całości zmieniany 1 raz
masterptq
Prezes

Posty: 363

spacer
info41 napisał:

Nieźle. Niektórzy napastnicy w tej lidze za cały sezon nie mogą zgromadzić takiego dorobku Smile

Swoją drogą, to nie miałbym nic przeciwko zawężeniu tej ligi do 12 drużyn. W każdym sezonie są jakieś twory, które ledwo kończą sezon i mają po 100 straconych bramek. Przynajmniej nie byłoby potrzeby rozgrywania spotkań w te wszystkie majówki, boże ciała czy tam siarczyste mrozy.

masterptq napisał:

Tak jak myślałem, kolejnym meczu może 20-30% zaangażowania sprzed tygodnia, już braki kadrowe, nietrudno było to przewidzieć Smile Za tydzień przyjedzie Pogoń i skończy się pewnie jakimś 1-4.

Dodaj jeszcze że jak wyprzedzi was Pogoń w tabeli to przez Promień Cool A tak całkiem serio to na meczu z Prądnikiem też nie było pełnej kadry a teraz dodatkowo brakowało 2 ważnych zawodników.
masterptq
Prezes

Posty: 363

spacer

Jak to nie było? Byli wszyscy zwarci i gotowi Smile

Ale spoko, nam też nie udało się wygrać w zeszłym sezonie w przedostaniej kolejce ze Strażakiem, więc nie czepiam się Smile