sadurski11 napisał:
przemo.z napisał:
Legion Bydlin - Ospel Wierbka 0-1

Wierbka ponoć stworzyła sobie jedną sytuacje i ją wykorzystali...

Pierwsza połowa zdecydowanie na remis. W drugiej po objęciu prowadzenia przez Ospel desperackie ataki gospodarzy. Legionowi zabrakło dobrego wykończenia bo stworzył sobie kilka okazji.

Promień - Prądnik 1-0
Mecz nie był tak ekscytującym widowiskiem jak ten z jesieni, ale kibice którzy przybyli w sobotnie popołudnie nie powinni być zawiedzeni.
Spotkanie ogólnie wyrównane, może to gospodarze byli częściej przy piłce ale Prądnik w tym meczu zmarnował dwie 100 % okazje. W pierwszej połowie gdy nasz bramkarz popełnił błąd zawodnik Prądnika zdecydowanie za długo zwlekał z oddaniem i tak niecelnego strzału.
W drugiej części gry zawodnikowi Prądnika przeszkodziła nierówna murawa ale i tak powinien zachować się zdecydowanie lepiej.
Promień również miał swoje groźne sytuacje zwłaszcza w drugiej połowie, ale albo dobrze dysponowany był bramkarz gości, albo strzały naszych zawodników były niecelne.
Bramka dla Promienia padła w zamieszaniu ok 80 minuty.
Ciężko ocenić czy był to gol naszego zawodnika czy samobój, może ktoś inny opisze.
W samej końcówce mogliśmy podwyższyć na 2-0 ale zawodnik minimalnie chybił.
Ogólnie mecz na plus.Nie najgorsza pogoda, nie najgorsza gra, nie najgorsze sędziowanie,
frekwencja przy świętach również dopisała.

Ostatnio zmieniony przez żubert dnia Sob 17:28, 31 Mar 2018, w całości zmieniany 1 raz

spacer

Mecz do jednej bramki. Centuria bez ani jednej klarownej sytuacji. Pogoń gdzieś do 75 min bije głową w mur kiedy to po błędzie rezerwowego bramkarza strzela upragnionego gola. Warto dodać że całą grę w Pogoni robi czarnoskóry zawodnik. Sędziowie bez większych błędów ale zapomnieli kartek przez co dochodziło z obu stron do niepotrzebnych brutalnych fauli.

Bobo napisał:

Zarnowiec miał więcej z gry napieral ale Northstar szczególnie w drugiej połowie zagrał lepiej i na równi z przeciwnikiem, boisko nie należało do najlepszych ale każdy miał takie same warunki. Dużo błędów z obu stron, piłka skakala czasem w nią trafić to jak wygrać w lotto Very Happy Zarnowiec przyjechał na tzw sparing po szybkie punkty pyk pyk i do chałupy, no niestety dla nich przegrali ten mecz już przed meczem lekcewazac gospodarzy. Jeśli warunki się poprawia Zarnowiec nie odpuści

żubert napisał:

Wyrównane spotkanie, toczone w bardzo dobrym tempie. Nie było jakoś wielu sytuacji, raptem po kilka z obu stron. Prądnik nie wykorzystał swoich za co zapłacił w samej końcówce. To była już 87-88 minuta Żubert i nie był to gol samobójczy, raczej nieszcześliwy rykoszet.

Z naszej strony to nie był zły mecz, chociaż w pewnych aspektach dzisiaj nie funkcjonowaliśmy jak zwykle. Przede wszystkim w środku pola brakowało nam lepszej kontroli nad wydarzeniami boiskowymi. Ale może taki zimny kubeł lodu na głowę będzie pożyteczny i dzięki niemu będziemy radzić sobie w przyszłości jeszcze lepiej.

Co do Promienia, widać progres. Pytanie tylko czy był to jednorazowy derbowy zryw, czy też stała tendencja. Mam nadzieję, że to pierwsze, bo nasza liga potrzebuje silnej Przeginii. Jednakże mam co do tego pewne obawy i myślę, że jak za 2 tygodnie przyjedzie Pogoń to mobilizacja może być już mniejsza i Miechów może dość łatwo wywieźć stamtąd 3 punkty.
Bartek17
Junior

Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 70
Przeczytał: 10 tematów

spacer
Pilica vs Olimpia, mecz z gatunku sporej dominacji z naszej strony, Pilica bardzo słabiutko oddali jeden groźny strzał głowką, który bramkarz wyciągając sie jak struna paruje na poprzeczke. 5:0 to najłagodnieszy wymiar kary. Gospodarze kończą w 10 w ok. 70 minucie kontuzja Kaziora i brak zmianników. Bez wzmocnień raczej ciężko będzie sie utrzymać Pilicy, a przecież w KO są punkt nad strefą spadkową, więc obstawiam że skupią się na KO kosztem A klasy. Na duży plus boisko w Koickowej jak na taką pogode murawa naprawde ok.
żubert
Prezes

Posty: 1118

spacer
Masterptq wszystko co napisałeś się zgadza. Jak bym był tak precyzyjny to napisał bym 83 Wink, ale jeśli była to 87 to nie przeczę. Szczęśliwi czasu nie liczą Smile
Mniejsza o to rozmawiając wieczorem z niektórymi zawodnikami bramkę należało by przypisać jednak naszemu zawodnikowi.
Co do kolejnych spotkań to kalendarz jest wymagający : Wielmożanka, Pogoń, Żarnowiec, do tego dojdzie jeszcze zaległe spotkanie z Olimpią. Tyle że jak pokazuje nasza liga duży wpływ na wyniki ma dyspozycja dnia i skład w dany dzień.
Jesienią wygraliśmy z Prądnikiem, Legionem a potraciliśmy punkty Hetmanem czy Spartakiem (nic oczywiście tym drużynom nie ujmując), także do końca rundy różnie to może być.
Nie ma co gdybać ale na koniec sezonu dużo wg mnie będzie zależeć od dyspozycji drużyny Trzy Korony Żarnowiec który na ten moment będzie grała z samym czubem tabeli.

spacer
Legion 0:1 ( 0:0) Ospel. Pierwsza połowa spotkania to pojedynek na remis.Bydlin nie miał zbytnio pomysłu na rozbicie dobrze ustawiającej się obrony Wierbki.Wszelkie próby ograniczały się na polu karnym gości.A sami mieliśmy może 2 sytuacje z niegroznymi strzałami na bramkę golkipera Ospelu.Wierbka natomiast groźnie kontratakowała lecz też nie dało mi to efektu bramkowego do przerwy.W okolicach 40 minuty drużynę Legionu wspierają dopingiem " przyjaciele" ze wschodniej granicy.Po przerwie Bydlin przejął inicjatywę na placu gry.A Wierbka znowu grała z kontry.Około 55 minuty groźny strzał z bocznych rejonów boiska zawodnika Wierbki ale pewnie interweniuje bramkarz gospodarzy.W tym okresie zaczęły się rzuty wolne dla Wierbki ,gdzie zawodnik Wierbki zagrywa futbolówkę z połowy boiska wrzucając ją na 16 m bądż 5 m.Po jednej z takiej sytuacji zawodnik gości zgrywa piłkę do wprowadzonego nie tak dawno chyba P.Lisa ( pierwszy kontakt) i zawodnik gości pakuję piłkę głową z metra do siatki.Po stracie bramki to Legion powinien a wręcz musiał wyrównać.Marnujemy jednak kilka wybornych sytuacji bramkowych( m.in strzała zza 16 m naszego zawodnika paruje bramkarz Wiebki na słupek z dobitką dobiega K.Osowski lecz sędzia odgwizduje faul na bramkarzu).Wierbka już do końca meczu grała tylko z kontry plus chytrze kradła czas plus oczywiście umiejętnie się broniła co też trzeba umieć robić.Ten mecz można porównać do meczu Olimpia-Legion z rundy jesiennej.Na minus obsada sędziowska.Arbiter główny wg mnie rozdał za mało kartek i powinien wyrzucić z placu gry jednego z zawodników Ospelu oraz także Bydlina.Doprowdził do ostrej gry i w pewnym momencie stracił kontrolę na boisku.
Bydlin przegrywa mecz co ucieszy napewno Bartek17:D wg mnie trochę niezasłużenie bo na choć 1 pkt w tym pojedynku zasłużyliśmy ,lecz w piłce nie rozdają punktów za posiadanie pilki,styl,sytuacje bramkowe tylko bramki. Przed nami kampania kwietniowa gdzie w ciągu 4 kolejek zagramy pojedynki z trzema drużynami z czołówki kolejno Leśnik (w) , Miechów( d) , Łobzów(d) , Prądnik (w). Jak pokazują wyniki w tej kolejce każdy wynik jest możliwy i nikt nie stoi na straconej pozycji zważając że to początek rundy.Wesołych Very Happy !!!

masterptq napisał:

Masterptq ty nie mobilizuj drużyn przeciwko Pogoni .Każda drużyna ma ambicje i zawsze chce wygrać,a zwłaszcza z liderem którym wy akurat jesteście .A to że wy myślicie o awansie to nie znaczy że wszyscy mają wam w tym pomagać MOBILIZUJĄC się na zainteresowane zespoły.Do końca jeszcze dużo meczy .Raczej powinniście się kierować mottem Nawałki- ""Wśród zawodników panuje pełna mobilizacja i dopóki nie zapewnimy sobie awansu, nie może być żadnego rozluźnienia. Mamy swój cel, który chcemy zrealizować ""

Ostatnio zmieniony przez info41 dnia Nie 19:24, 01 Kwi 2018, w całości zmieniany 1 raz

Spartak-Leśnik 2-3

W linku opis meczu Spartak - Leśnik. Starałem sie rzetelnie, za składnie przepraszam, dopiero wchodzimy w nową runde:)