Albo jesteśmy obiektywni albo oszukijemu

znalazł się najuczciwszy klub w podokręgu. nie powinieneś komentować bo swoje za uszami macie.

święte słowa Smile

To samo przyszło mi na myśl, dodatkowo osobiście demsi18 miał na swoim koncie nie jeden przekręt.

Gołaczewy ale też przypomnieć należy mecz decydujący o awansie z Przybysławicami... Wink
Tomo11

Dołączył: 08 Maj 2016
Posty: 9
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Wierbka
spacer
W meczu ze Strażakiem przegrywając 1:4 doprowadzamy do wyniku 3:4 i obecny beniaminek KO miał już ciepło w końcówce meczu Wink Promień mógł kilka meczów przed końcem sezonu zapewnić sobie awans ale frajersko potracił punkty więc sami jesteście sobie winni, że nie awansowaliście Wink

Dav napisał:
Dzisiejsze mecze maja szansę się odbyć ?

A czemu by nie ?
W Przegini stan murawy będzie elegancki bo podłoże jest piaszczyste.
Także jeśli jakiś orkan Bolesław nas nie nawiedzi to mecz odbędzie się bezproblemowo, tym bardziej ze boisko jest w lesie i jednak tam zawsze mniej wieje.

Jestem ciekaw opinii Zuberta.

Nie wiem Demsi czy to wyróżnienie ? Cool
Opinia jest taka, ktoś gra na lewo walkower i h..j
A po co w ogóle graliście 2 połowę?
Od czego był sędzia ? Skoro zawodnik nie okazuje dokumentów i znika to temat jest prosty.
Nie mam nic do Centurii, wręcz jestem ich zwolennikiem ale cóż jak gość gra na lewo to niestety walkower.
A co do drużyny Wierbki i w ogóle całej ligi, kto jest bez grzechu niech pierwszy postawi mi piwo Cool

spacer
Promień 4:3 ( 2:2) Legion. Szalony mecz w Przeginii z szczęśliwym zakończeniem dla drużyny gospodarzy.Do meczu przystępujemy brakiem 4 podstawowych zawodników z podstawowego składu co odbija się na naszej grze w dzisiejszym meczu. Jako pierwsi otwieramy wynik spotkania po centrze N.Pilcha na głowę K.Osowskiego.Po stracie bramki Przeginia rusza do ataków i z pozoru w niegroźnej sytuacji w naszym polu karnym, sędzia główny dyktuje karnego dla Promienia, którego pewnie egzekwuje zawodnik Przeginii. Po stracie bramki mecz się wyrównuje ale to znowu Bydlin wychodzi na prowadzenie centra jednego z naszych zawodników i niepilnowany K.Osowski pakuję piłkę w siatcę Promienia.Zaraz po strzeleniu bramki na 1-2 , Promień doprowadza do wyrównania.Strzał zza 16 m chyba P.Żmuda i wobec nie najlepszej interwencji bramkarza piłka ląduje w sieci.Po przerwie mecz toczył się fazami.Zaraz po przerwie to Przeginia przejęła inicjatywę na placu gry(,kilka groźnych sytuacji bramkowych) co około 60 minuty udokumentowała bramką na 3-2.Po stracie gola to Legion przejął lekką inicjatywę lecz i Przeginia mogła zamknąc mecz strzelając bramkę nr 4.W około 80 minucie strata obrońcy Promienia na swojej połowie i przeprowadzamy szybki kontratak co wykańcza oczywiście czwartoligowiec K.Osowski kompletując tym samym hat-tricka.W doliczonym czasie szczęście dzisiaj zostało w Przeginii długa piłka z wolnego '' na aferę" nasz obrońca wybija piłkę lecz na piłkę czyha zawodnik Promienia i z pierwszej piłki po długim rogu lokuje piłkę w bramce Legionu.Mecz mógł zakończyć się podziałem punktów .Zaraz po rozpoczęciu ze środka boiska przeprowadzamy ostatnią akcję w meczu lecz z linii bramkowej piłkę wybija obrońca Promienia.Sędziowanie KS Chrzanów duży plus, bez większych zastrzeżeń.Obie drużyny potwierdziły aspirację walki o najwyższe lokaty w tym sezonie.Mecz utrudniał szalejący Orkan Grzegorz oraz padający obficie deszcz.

sebo162 napisał:

Że niby Klucze nigdy nie grały na lewo? Very Happy Spytaj chłopaków z juniorów, od najmlodszych uczycie. A najwieksze popisy zachowania daje trener czy tam kierownik druzyny, ktory najpierw prowadzil juniorow, a teraz drugą drużyne Laughing

Tomo11 napisał:
GooooLLLL masz rację i zostaliśmy za to słusznie ukarani walkowerem więc w czym jest problem? Panowie co do naszego meczu z Centurią grał zawodnik nie na swoją kartę bo powinien pauzować w tej kolejce za żółte kartki, nie okazał dowodu podczas sprawdzenia jego tożsamości więc decyzja komisji może być tylko jedna. Każda drużyna ma prawo sprawdzić drużynę rywala i z tego prawa skorzystaliśmy to na tyle Smile

Zejdź na ziemie otrząśnij się co ty porównujesz mecz w którym zagrał jeden nieuprawniony zawodnik z meczem gdzie był wał stulecia w tym podokręgu i tam wszyscy powinni wisieć kilka lat za taki przekręt a ten wasz demszi czy tam demsi powinien wisieć dożywotnio...

spacer
Wszystko o meczu Promień-Legion elegancko napisał Soja. Także oby więcej takich spotkań bo mimo fatalnej pogody było to super spotkanie.

Witam!
W linku poniżej relacja z meczu, jak zawsze mało obiektywna ale zawsze to coś Twisted Evil
UnIqUe
Prezes

Posty: 612

spacer

zgodzę się z tym że punkty straciliśmy frajersko a nawet więcej że nie nadawaliśmy się na okręgówkę (zresztą na tą chwilę teraz też bez sensu szukać zespołu który się nadaje i coś ugra w ogkęgu).

Wynik z boiska mógł być i 8:9 ale to Wy zawsze mieliście mieć jedną bramkę mniej.
Wołowina(czołg)

Dołączył: 14 Paź 2017
Posty: 6
Przeczytał: 2 tematy

spacer
Ja już dawno wytrzeźwiałem a Osowski dalej w 4 lidze Very Happy

Rzeczywiście kolejka niespodzianek, taka liga jest ciekawa. A wałki to kręci lub kręciła lub będzie kręcić każda drużyna Smile
sebo162
Prezes

Posty: 354

spacer
janek napisał:

Janek znajdz lekarza ,moze nie jest za póżno i cie wyleczy!!!

spacer
Centuria Chechło - Ospel Wierbka 2:1 (2:0)

Ospel w przerwie sprawdza zawodnika Centurii lecz ten nie okazuje dowodu tożsamości i po chwili odjeżdża z boiska. Centuria robi zmianę po przerwie lecz już za późno... Dezycja podokręgu może być tylko jedna

A tu się mylisz. Goście zgłosili w przerwie sprawdzanie gospodarzy. A zgodnie z regulaminem takie coś powinno się zgłaszać w I połowie lub drugiej a nie przerwie. Wynik pozostaje z boiska.