Przeczytał: 12 tematów

Skąd: Wierbka
spacer
Centuria Chechło - Ospel Wierbka 2:1 (2:0)

Ospel w przerwie sprawdza zawodnika Centurii lecz ten nie okazuje dowodu tożsamości i po chwili odjeżdża z boiska. Centuria robi zmianę po przerwie lecz już za późno... Dezycja podokręgu może być tylko jedna
janek12345

Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 8
Przeczytał: 1 temat

spacer
Panowie z wierbki co tam się w Chechle stało? Czyżby po przegranym meczu płacz i szukanie walkowerow?
demsi18
Prezes

Posty: 442

spacer
Nie po przegranym, wszystko wiedzieliśmy już, od początku że gość nie może grać bo pauzuje za kartki. W przerwie sprawdzamy i gość ucieka więc sprawa jednoznaczna. Co do meczu pierwsza połowa bardzo ciekawa, Ospel gra a Centuria na początku robi dwie kontry i prowadzi. Tak jak mówię byl fajny ciekawy mecz. Na drugą połowę obie drużyny wiedząc jaka sytuacja wychodzą na sparing. Kilka sytuacji z obu stron. Ospel strzela w końcówce na 1:2 lecz czy to ważne?
thebestone

Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 8

Skąd: olkusz
spacer
Pogoń Miechów-Prądnik Sułoszowa 2-4(1-1)
Bardzo dobry mecz jak na A klasę.Zaryzykuje stwierdzenie,że to dwie najlepsze zespoły w lidze.Staszki dwa karne,ale oba ewidentne po faulach bramkarza.Mecz wyrównany,po kilka okazji z obu stron.
Kibic1906
Trampkarz

Posty: 25

spacer
janek12345 napisał:

Jestem podobnego zdania, jeden gość i to tylko na jedną połowę raczej aż takiej różnicy nie zrobi! Takie szukanie trochę łatwych punktów, na boisku najlepiej pokazać przewagę