Posty: 21
Przeczytał: 2 tematy

spacer
Post Temat postu:
Spoko żubert każdy z nas ma swoją opinię .Faktycznie promień miał kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki ale spartak miał ich również co najmniej kilka i mecz mógł się zakończyć wynikiem 8-4.Muszę dodać jeszcze jedną rzecz, to był jeden z niewielu meczów spartaka w którym ich bramkarz zagrał na odpowiednim poziomie

spacer
Legion 7:0 (1:0) Unia. Derby Gminy Klucze przebiegły pod dyktando miejscowej "Herty" czyli drużyny gospodarzy.Już w jednej z pierwszej akcji meczu Bydlin objął prowadzenie po wykończeniu akcji przez D.Kozieła .Po zdobytej bramce to Unia lekko przejęła inicjatywę lecz nie dało to gościom żadnej zdobyczy bramkowej.Pod koniec połowy marnujemy kilka stuprocentowych sytuacji.Na początku drugiej połowy zawodnik Unii ogląda drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną za faul na Osowskim.Od tej pory na placu gry dominuje jedna drużyna, a kilka sekund po zejściu zawodnika Unii z murawy precyzyjnym cenrtostrzałem popisuje się P.Kulawik i piłka ląduje w siatce.Kolejne minuty to koncertowa gra popularnych "Koniczynek" a jednocześnie podwyższenie dorobku bramkowego kolejno przez Kozieła,D.Demarczyk, M.Demarczyk,Stachurkę oraz czwartoligowca Osowskiego Very Happy.Unia w drugiej połowie z dwoma szansami na honorowego gola lecz wzorcowo spisywala się obrona gospodarzy.Sedziowanie średnie.Sędzia główny G.Sobczyk dopuszczał w pierwszej połowie do ostrej gry plus kilka niezrozumiałych decyzji w obydwie strony.

Ostatnio zmieniony przez Soja dnia Pon 11:55, 23 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz

spacer
Panie i Panowie jeśli ktoś oglądał mecz w naszym regionie ,napiszcie kilka zdań(kto lepszy jaki zawodnik się wyróżnił,kogo sędzia oszukał itp).

obserwator napisał:

Zgadza się, wg mnie przełomowa była końcówka pierwszej połowy gdzie mogliśmy doprowadzić do remisu a nawet wyjść na prowadzenie.
Strażak wtedy tez miał swoje sytuacje i emocji nie brakowało.
Co do bramkarza to pierwszy raz go widzę ale zrobił naprawdę dobre wrażenie, zwłaszcza w pierwszej połowie.