spacer
Post Temat postu:
żubert napisał:
GooooLLLL widzisz jak chcesz to umiesz napisać bez napinki.
Uwierz mi że moje posty to 100 % prawdy,, ale zawsze przy skrajnych sytuacjach jestem za swoimi.
Napisz kiedy będziesz w Przegini na meczu to pogadamy.

Krótko o meczu Prądnik - Leśnik

Pierwsza połowa całkowicie pod dyktando gospodarzy, którzy powinni schodzić na przerwę całkowicie zamykając mecz. Dramatyczna skuteczność. W drugiej części kolejne okazje zaprzepaszczane, a do głosu zaczął z czasem dochodzić leśnik. Kontaktowy gol po samobóju, a w 89 minucie wyrównanie po fatalnej postawie w obronie Prądnika. Decydujący gol w 93 minucie po stałym fragmencie, dość szczęśliwy. Całościowo fatalna skuteczność Prądnika. Leśnik obudził się defakto na ostatnie 30 minut i mogło to dać im punkcik.

Osobny akapit poświęcony sędziowaniu. Dramatyczne, skandaliczne, fatalne. Sędzia główny nie nadąża, przez co mocno pokrzywdzeni goście. Jedenastka dla Prądnika to wyimaginowane zagranie ręką, przy stanie 2-1 ręka obrońcy Prądnika we własnej szesnastce nieodgwizdana (sędzia 5 metrów od akcji). Zawodnicy leśnika byli wyraźnie zdenerwowani, żeby nie powiedzieć bardzo wkur****, liczne kartki za protesty. Z drugiej strony asystent chyba wszystkie możliwe sytuacje interpretowal jako spalone, kilkanaście decyzji, większość bardzo stykowych na niekorzyść gospodarzy. Szczytem byla sytuacja, gdzie w jednej akcji liniowy 5 razy zmieniał decyzję odnośnie oceny sytuacji ostatecznie podnosząc chorągiewkę Smile Dzięki za mecz Leśnik i powodzenia dalej.