Post Temat postu:
GooooLLLL napisał:
Mustapha napisał:
Unia Jaroszowiec - Promień Przeginia 9 - 0 ( 6 - 0 )

juz widze ten opis meczu ze to nie wpadło , ze sedzia , ze boisko , ze brak całego składu...... i co jeszcze?? a moze poprostu jestescie słabi??hmmmmm?
Brawo dla przez wielu skazywanej na porazke Unii Smile

Widzisz jednak nie nakarmimy trolla jakim jesteś Smile
Chciałbyś bym kimś na tym forum a zazwyczaj budzisz tylko napinkę i piszesz głupkowate komentarze, aha no i brakuje Ci interpunkcji.
Co do tego jaki Promień jest słaby.Jesteśmy tak słabi jak mało kto i dlatego zajęliśmy 2 miejsce "przypadkiem" w zeszłym sezonie.A i w tym pewnie skończymy okolicach miejsc 5-8.
Co do meczu.
Szybko strzelone 3 bramki i było wg mnie po meczu. Co nie zmienia faktu że 9-0 to nasza najwyższa porażka od lat bo ja pamiętam 6-0 w Płazie w 2003 roku gdy graliśmy w podokręgu chrzanowsko-olkuskim.
Brawo dla Unii. Powodzenie dalej.
P.S. Nikt użytkowniku GooooLLLL się nie rozczula ja osobiście staram się tutaj rzetelnie przedstawić wydarzenia boiskowe.

Naturalną rzeczą jest że skrajne sytuacje opisuję pod swoje zdanie, ale kto tak nie robi.
Rożnica jest taka że wiele osób na forum sie tutaj zna, a Ty jesteś pewnie osobą która tylko dużo do powiedzenia ma na forum, a dodatkowo w Twoich postach wyjątkowo ujawnia się niechęć do Promienia.

Ostatnio zmieniony przez żubert dnia Śro 7:19, 04 Paź 2017, w całości zmieniany 2 razy
szpiku
Senior

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 87

Skąd: Miechów
spacer
Cos wiecej o meczu Northstar- Spartak moze ktos napisac?

UnIqUe napisał:

Myślę że nie zobaczysz. Nie podłechta ci to ego ani też nie będziesz miał szans na spinę.
Gratulacje dla Jaroszowca.

dla twojej info nie jestem z Jaroszowca , ani też nie gram w Jaroszowcu. ogladam A klase i widze jak sie rozczulacie nad soba wiec jestem ciekaw co tym razem.

Nie pisałem nigdzie o tym skąd jesteś poza tym średnio mnie to obchodzi. A jak na razie widzę że tylko ty sie rozczuliłeś...

żubert napisał:

Co do tego jaki Promień jest słaby.Jesteśmy tak słabi jak mało kto i dlatego zajęliśmy 2 miejsce "przypadkiem" w zeszłym sezonie.A i w tym pewnie skończymy .
Mecz świetnie ułożył się okolicach miejsc 5-8.

Co do poprzedniego sezonu to był w waszym wykonaniu wyjątkowy, szkoda ze nie awansowaliście , może nie chcieliście nie wiem , osobiście wolałbym widzieć wasz awans:) niestety,
Po drugie ja na forum nie muszę istnieć, wystarczy mi zycie w realu.
w brew pozorom nie uczepiłem sie was jako drożyny bo nic do was nie mam i nigdy nie będę miał bo niby czemu, ale juz do opisu meczów to masz racje , piszesz według siebie i pod drożynę, co myślę ze nie tylko mnie wpadło w oko , stad moja zaczepka na forum:)

Pogoń Hetman 2-1
Pogoń ostatnie 15 min na bramce zawodnik z pola .Nie wspomnę o nie strzelonych karnym.

Nie wspomniałeś też, że my mieliśmy dużo sytuacji i jakby mecz zakończył się remisem to nie moglibyście narzekać Razz
obserwator

Dołączył: 04 Wrz 2013
Posty: 21
Przeczytał: 2 tematy

spacer
Post Temat postu: Me
Odnośnie meczu Northstar-Spartak.Mecz bardzo ospały ale Spartak w niemocy strzeleckiej,mogło i powinno być dużo więcej dla spartaka

spacer
Panie info 41 nie wspomnial pan rowniez o tym ze tego karnego nie bylo wasz napastnik za wszelka cene szukal kontaktu z naszym obronca tak samo jak w pierwszej polowie z bramkarzem gdzie juz za symulke powinien obejrzec zoltko ale ze podokreg chce was wpuscic za wszelka cene do okregowki to juz inna sprawa.. ciekawe czemu zmieniaja obsade sedziowska bo w czw na rozpisce byla calkiem inna . Szkoda dwoch setek ktore mielismy w pierwszej polowie bo.bys cie nie zdobyli nawet pkt z beniaminkiem

Mell napisał:

Według mnie mecz mieliśmy pod kontrolą do momentu aż nasz bramkarz broniąc sytuacji bramkowej doznał kontuzji i musiał zejść z bramki,a jego miejsce musiał zająć zawodnik z pola.Od tego momentu zrobiła sie wyrównana gra ,a nawet wasza przewaga .W tym czasie strzeliliśmy na 2-0.Za kilka minut wy strzeliliście na 2-1 i od tego momentu naciskaliście z całych sił ,mieliście kilka sytuacji ,jedną BARDZO GROŹNĄ po której nasi zawodnicy z trzy razy bronili waszych strzałów.Mecz jednak zakończył się naszym zwycięstwem na które w przebiegu całego meczu zasłużyliśmy.

ps.Na uwagę zasługuje PIĘKNA bramka Maniaka z woleja po centrze
z prawej strony w SAMO OKIENKO bramki która notabene została strzelona ze spalonego Very Happy

szpiku napisał:

Trawa na boisku Northstara po kostki, granie trochę jak na łące. W pierwszej połowie dużo chaosu i nieskładnej gry z obu stron ale Spartak przeważał. Bramka gdzieś koło 15 minuty dla gości i do końca pierwszej połowy jeszcze ze trzy stuprocentowe okazje, Northstar w sumie nie zagroził gościom. W drugiej połowie koncert spartolonych szans Spartaka, po 20 minutach drugiej połowy powinno być z 5-6 do 0. W międzyczasie potłukł się bramkarz gospodarzy i przez jakieś pół godziny grał z kontuzją, pod koniec meczu został zmieniony przez zawodnika z pola. Northstar z tyłu po prostu stał, Spartak koncertowo marnował sytuacje choć też już ciężko biegali. Bramka dla gospodarzy w ostatniej akcji meczu. Ogólnie zasłużone zwycięstwo Spartaka ale powinni strzelić co najmniej dwa razy więcej bramek. Northstar z tyłu beznadziejny, z przodu próbowali poklepać ale zbyt dużo strat, Spartak solidnie w obronie ale za to beznadziejnie z przodu.
Mell
Prezes

Posty: 380

spacer

Przed zmianą u Was na bramce też mieliśmy kilka sytuacji, z których mogły paść bramki i było blisko. No momentami to my dominowaliśmy, momentami Wy.. Ogólnie wg mnie mecz na remis, no ale liczy się to co w siatce i niestety wyjechaliśmy bez pkt.. Do zobaczenia na rewanżu u nas Smile
żubert
Prezes

Posty: 1102

spacer
GooooLLLL widzisz jak chcesz to umiesz napisać bez napinki.
Uwierz mi że moje posty to 100 % prawdy,, ale zawsze przy skrajnych sytuacjach jestem za swoimi.
Napisz kiedy będziesz w Przegini na meczu to pogadamy.

Ostatnio zmieniony przez żubert dnia Nie 13:01, 01 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz

spacer
TKŻ 1:0 (0:0) Legion.Pierwsza połowa to typowe piłkarskie szachy.Obie drużyny nawzajem badały się szukając nadarzających się okazji do zdobycia bramki.Okazji było jak na lekarstwo, Żarnowiec praktycznie był bez żadnej sytuacji bramkowej.Bydlin natomiast miał swoje sytuacje.Najpierw D.Demarczyk o włos nie pokonał bramkarza lecz rozpaczliwa interwencja obrońców uratowała Trzy Korony przed stratą bramki.W pózniejszych fragmentach meczu K.Żelazny groznie strzelał z okolic 30 m z rzutu wolnego lecz bramkarz gosci sparował strzał na rzut rrożny.Druga połowa to znowu oczekiwanie na błąd z jednej ze stron.Na początku połowy groznie główkował zawodnik gospodarzy po wyrzucie z rzutu z autu lecz bramkarz gości obronił strzał zmierzający w światło bramki. W okolicach 60 minuty kontrowersyjny rzut karny dla TKŻ.Nasz obrońca zagrywa przy ciele ręką a sędzia główny po konsultacji z liniowym gwiżdże karnego którego Żarnowiec zamienia na bramkę mimo dobrej interwencji bramkarza który wyczuł intencje strzelającego ( w moim odczuciu był karny dla Żarnowca lecz jeden sędzia by podyktował a drugi nie w tym przypadku sędzia zasugerował się decyzją liniowego który pochodzi z sąsiedniej miejscowości Bydlina Smile.Po stracie bramki Żarnowiec grał z kontry i niespodziewanie cofnął się do tyłu co mogło dać nam powodzenie pod koniec meczu K.Osowski minął obrońcę i wyszedł na sytuację sam na sam lecz na jego przeszkodzie nie stanął bramkarz lecz Pani sędzina Ściepura która odgwizdała spalonego ( kibice z trybun potem sami mowili o błędzie sędziny oraz stoper Żarnowca ).Mecz mimo naszych ataków oraz kontr Żarnowca już nie uległ zmianie.Podziękowania dla wiernych kibiców z Bydlina którzy wspierają nas na każdym meczu wyjazdowym.Sędziowanie na niskim poziomie.W dzisiejszym meczu zadziało motto "W piłce jak na rybach liczy się to co w sieci".