Posty: 415
Przeczytał: 2 tematy

spacer
Post Temat postu:
Na szybko to Prądnik strzela bramkę w 5 minucie,po tej bramce mecz wyrównany ,sytuację na bramki mieli zarówno goście jak i gospodarze.W ok.40 minucie Bydlin wyrównuje.W drugiej połowie mecz nadal wyrównany z przewagą lekka gospodarzy.W 60minucie Prądnik wychodzi na prowadzenie a 10 minut pozniej strzela bramkę na 1:3 po rzucie karnym .Po tej bramce tempo meczu siadło.Bydlin starał się odrobić straty ale nie wynikało z ich akcji nic szczególnego .W 90 minucie kapitan gospodarzy ogląda czerwień za faul na wychodzącego na czystą pozycję strzelecka zawodnika gości.
Jeśli chodzi o pracę sędziów to ocenie ja srednio.Sedza los nie dyktuje ewidentnie karnego przy stanie 1:2 dla gości.Pozniej zagubiony boczny gwiżdże spalonego o którym nie było mowy.

spacer
Będzie relacja bardziej szczegółowa. Uzupełniając powyższy post to legion mógł w pierwsze połowie wyrównać wcześniej, mieli słupek i poprzeczkę. Co do sędziowania to wiadomo , każdy ocenia różnie. Dla mnie nie było takie złe, widywałem gorsze rzeczy.

spacer
Wydaje mi się, że chłopaki ze Sułoszowej już powiedzieli wszystko co trzeba, i tak to w gruncie rzeczy wyglądało. Nie był to nasz dobry mecz i byliśmy po prostu słabsi. Powiedzmy że drobnym usprawiedliwieniem był środowy mecz z Olkuszem, w którym sporo wszyscy pobiegali. Wynik sprawiedliwy, sędziowie raczej też.

P.Żmuda

Troszkę o meczu.Mecz wyrównany mimo takiego wyniku.
Promień traci bramkę już w 1 minucie co już daje ogromną przewagę gościom. Bramka ala Małecki wczoraj tyle że nasz bramkarz miał większą szansę obrony.
Po 10 minutach wyrównujemy , strzelcem niezawodny Przemysław Żmuda.
W 20 minucie goście strzelają bramkę na 1-2 po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym. Mimo iż to Promień może miał więcej posiadania piłki to ok 40 minuty goście prowadzą już 3-1. Tutaj też niestety nasz bramkarz mógł zachować się lepiej.
Druga połowa jest wyrównana, ale w 70 minucie to goście w ustalają wynik na 4-1,a parę minut później nasz bramkarz broni rzut karny. Zawodnicy gości mieli również słupek i poprzeczkę ale te strzały były w zasięgu bramkarza i bramki raczej by z nich nie padły.
Wynik może nie do końca odzwierciedlało to co działo się na boisku ale cóż, 1-4 idzie w świat.

P.Żmuda

Żarnowiec na kontre grał czy jak? gospodarze dużo sytuacji? skład mieliście w miarę? pytam, bo nie spodziewałem się zupełnie takiego wyniku.
żubert
Prezes

Posty: 1105

spacer
Sytuacji wg mnie było mniej więcej po równo.
Mecz dosyć szybki, dużo strzałów, akcji oskrzydlających i ogólnie dobre widowisko
U nas nie było 3 zawodników.
Wynik wg mnie lepiej wyglądałby 3-4 czy 2-3 bo to jednak Żarnowiec dzisiaj był o tę jedną bramkę lepszy. Gdyby mecz zakończył się remisiem uwierzcie mi też nikt by nie był pokrzywdzony.
Zauważyłem taką fajną rzecz na linii Przeginia- Sułoszowa- Żarnowiec.
Wyniki są dosyć wysokie bądź mecz na remis a mało kiedy kończą się remisiem.
My mamy powiedzmy lekki "kompleks" Żarnowca, Żarnowiec Prądnika, a Prądnik Promienia, ale to już gdybanie.
Bobo
Kierownik

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 200

spacer

P.Żmuda

Mecz rzeczywiście ciekawy, wynik jak zauważyłeś nie do końca odzwierciedla jego przebieg. Fakt że Żarnowiec w pierwszej połowie miał dwie poprzeczki i jeden słupek a w drugiej nie wykorzystany rzut karny i docelowo wygrał 4 :1 jednak wydaje mi się że szczególnie w drugiej połowie to gospodarze częściej okupowali rejon pola karnego gości, jednak na tym się kończyło ( brak skuteczności i "zimnej krwi"), jeśli dobrze policzyłem to łącznie ze zdobytą bramką Promień oddał dwa celne strzały na bramkę. Jak dla mnie to bramkarz Promienia troszkę położył im ten mecz (poza obronionym rzutem karnym) wszystko mu przelatywało przez ręce lub z nich wypadało. Szczególnie pierwsza i ostatnia bramka dla Żarnowca to coś pięknego, ( nie ujmując pozostałym ).
Co do sędziego (głównego) to jestem w szoku, chyba pierwszy raz widziałem na tym poziomie rozgrywek tak wysoki i kulturalny poziom sędziowania.
Powodzenia w następnych meczach !!!

Ostatnio zmieniony przez Bobo dnia Sob 19:13, 09 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz

P.Żmuda

gdybanie ze wynik mógłby byc inny ale w obie strony rzecz jasna mogło sie skonczyc i 1;8 , gdyby troche szczescia dopisało Żarnowcowi .