. .
Logo Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu
www.ozpnolkusz.prv.pl
 

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Strona Główna » Klasa A
. Klasyfikacja Strzelców Go back
Autor Wiadomość
kaca95
Początkujący

Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu: Klasyfikacja Strzelców
Leśnik Gorenice
-Paweł Kurkowski 3
-Dariusz Szewczyk 3
-Tomasz Synowski 2
-Tomasz Byczek 1
-Dominik Mucha 1

Piliczanka II Pilica
-Jakub Nowak 1
-Łukasz Słowik 1
-Jarosława Rak 1
-Piotr Stolarski 1
-Krzysztof Capiga 1
-Sebastian Piętosa 1

Spartak Charsznica
-Łukasz Cholewa 5
-Tomasz Niewiara 1
-Konrad Kula 1

Ospel Wierbka
-Dawid Bartos 3
-Krystian Słowikowski 2
-Kamil Ziaja 1
-Artur Nowakowski 1

Legion Bydlin
-Krzysztof Osowski 7
-Patryk Banyś 6
-Dawid Demarczyk 2
-Dominik Kozieł 2
-Sylwester Kulawik 2

Hetman Dłużec :
-Szymon Gil 5
-Mateusz Hmura 2
-Robert Duch 1

Promień Przeginia
-Przemysław Żmuda 7
-Przemysław Izdebski 4
-Przemysław Sioła 2
-Karol Lewandowski 1
-Łukasz Żurada 1
-Bartłomiej Rogóż 1
-Filip Rogóż 1
-Maciej Kocjan 1
-Marek Stach 1

Olmpia Łobzów
-Miłosz Witek 8
-Dawid Trólka 3
-Maciej Kijas 3
-Szymon Trzęsiński 2
-Łukasz Janosik 1
-Sławomir Pabian 1

Centuria Chechło :
-Dawid Bębnowski 1
-Mateusz Kopeć 1

Wielmożanka Wielmoża
-Damian Bąk 6
-Grzegorz Przybek 4
-Adrian Przybek 3
-Damian Glanowski 1
-Kamil Kaliński 1
-Hubert Ferdek 1
-Konrad Ferdek 1
-Tomasz Baranek 1

Northstar Miechów
-Norbert Mudyn 4
-Norbert Antosiewicz 3
-Mateusz Mudyn 2
-Michał Ordys 1
-Mateusz Nastorowski 1
-Paweł Czapla 1

Pogoń Miechów
-Hubert Maniak 10
-Mariusz Habryn 2
-Krystian Podsiadło 1
-Rafał Dudek 1
-Szymon Łucka 1

Prądnik Sułoszowa
-Krzysztof Kaganiec 5
-Karol Gęgotek 2
Piotr Piasny 2
-Patryk Zając 1
-Michał Szczepański 1
-Dominik Zając 1
-Dawid Gęgotek 1

Unia Jaroszowiec

-Tomasz Skrzypiec 6
-Tomasz Pańczyk 6
-Daniel Mleczko 2
-Marek Smętek 1
-Grzegorz Kowalski 1
-Łukasz Tomsia 1
-Kacper Majewski 1
-Tomasz Karoń 1

Trzy Korony Zarnowiec
-Grzegorz Kur 8
-Mateusz Widawski 6
-Grzegorz Jaros 3
-Kacper Sołtysik 2
-Damian Mazurkiewicz 2
-Michał Hajduga 1
-Jakub Hajduga 1
-Andrzej Jaros 1


SAMOBÓJCZE :
-Damian Musialski - Wielmoża -1 -
-Rafał Rudy -Centuria -1
-Tomasz Niewiara - Charsznica -1
-Paweł Kurkowski - Leśnik - 1
-Jakub Mandecki - Leśnik - 1}


BRAKUJE STRZELCÓW Z MECZU 2 KOLEJKI :
POGOŃ - CENTURIA 1;3

Ostatnio zmieniony przez kaca95 dnia Śro 14:41, 20 Wrz 2017, w całości zmieniany 1 raz
Piter22
Prezes

Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 415
Przeczytał: 2 tematy


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Przy Prądniku :
Karol Gęgotek 2
Patryk Zając 1
Błąd na łaczynaspiłka
suloszowa.futbolowo.pl
info41
Prezes

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 369
Przeczytał: 3 tematy


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
6 kolejka Pogoń-MANIAK x3
glowawisla
Senior

Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 79
Przeczytał: 0 tematów


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Skrzypiec powinien mieć 5 strzelonych przed ta kolejką
info41
Prezes

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 369
Przeczytał: 3 tematy


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Z CHECHŁEM DLA POGONI--MANIAK
andrzej.s
Początkujący

Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 9
Przeczytał: 1 temat


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
Z Legionu Osowski 19

Ostatnio zmieniony przez andrzej.s dnia Pon 2:01, 13 Lis 2017, w całości zmieniany 1 raz
edek z krainy kredek
Początkujący

Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 6
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: kraina kredek
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
PODLICZONE Z PORTALU ŁĄCZYNASPIŁKA

PRĄDNIK SUŁOSZOWA

Kaganiec Krzysztof - 8
Gąsiorek Mateusz - 4
Zając Dominik - 2
Gęgotek Dawid - 2
Piasny Piotr - 2
Michalski Miłosz - 2
Zając Patryk - 2
Gęgotek Artur - 1
Gądek Grzegorz - 1
Michalski Michał - 1
Szczepanski Michał - 1
Gęgotek Karol - 1


LEGION BYDLIN

Osowski Krzysztof - 19
Banyś Patryk - 8
Kozieł Dominik - 6
Demarczyk Dawid - 5
Demarczyk Mateusz - 4
Kulawik Sylwester - 2
Kocjan Krzysztof - 2
Żelazny Krystian - 2
Kalarus Wojciech - 2
Kulawik Kacper - 1
Kulawik Szymon - 1
Kulawik Patryk - 1
Stachurka Bartosz - 1


OLIMPIA ŁOBZÓW

Witek Miłosz - 14
Kijas Maciej - 4
Trzęsiński Szymon - 3
Trólka Dawid - 3
Petlic Dariusz - 3
Dobrek Rajmund - 2
Pabian Sławomir - 2
Czubak Michał - 2
Janosik Łukasz - 1
Haberka Adrian - 1
Gorgoń Dawid - 1
Latos Bartłomiej - 1
Posełek Łukasz - 1
Dygas Przemysław - 1


TRZY KORONY ŻARNOWIEC

Kur Grzegorz - 10
Widawski Mateusz - 8
Jaros Grzegorz - 5
Sołtysik Kacper - 3
Mazurkiewicz Damian - 3
Hajduga Jakub - 2
Jaros Andrzej - 2
Hajduga Michał - 1
Kiesiewicz Jakub - 1


POGOŃ MIECHÓW

Maniak Hubert - 21
Habryn Mariusz - 2
Podsiadło Krystian - 1
Dudek Rafał - 1
Łucka Szymon - 1
Kosałka Łukasz - 1
Pigulak Kamil - 1
Komenda Jakub - 1
Antosiewicz Mateusz - 1
Dudek Rafał - 1


OSPEL WIERBKA
BEZ MECZU Z PROMIENIEM

Bartos Dawid - 8
Ziaja Kamil - 5
Dylewski Robert - 2
Słowikowski Krystian - 2
Nowakowski Artur - 1
Gacek Radoslaw - 1
Ziaja Dawid - 1
Koniec Marcel - 1
Dylewski Grzegorz - 1
Lis Przemysław - 1


PROMIEŃ PRZEGINIA

Żmuda Przemysław - 14
Izdebski Przemysław - 6
Rogóż Bartłomiej - 3
Sioła Przemysław - 3
Stach Marek - 2
Rogóż Filip - 2
Sioła Mariusz - 2
Lewandowski Karol - 1
Żurada Łukasz - 1
Kocjan Maciej - 1
Rogóż Szymon - 1


WIELMOŻANKA WIELMOŻA

Bąk Damian - 7
Przybek Grzegorz - 6
Przybek Adrian - 5
Glanowski Damian - 2
Ferdek Hubert - 2
Kaliński Kamil - 1
Ferdek Konrad - 1
Baranek Tomasz - 1
Pasternak Dariusz - 1
Gądek Mateusz - 1


UNIA JAROSZOWIEC
BEZ MECZU Z LEŚNIKIEM

Pańczyk Tomasz - 13
Skrzypiec Tomasz - 11
Tomsia Łukasz - 3
Zając Daniel - 3
Majewski Kacper - 2
Mleczko Daniel - 2
Smętek Marcin - 1
Kowalski Grzegorz - 1
Karoń Tomasz - 1
Knap Tomasz - 1
Wdowik Maciej - 1


LEŚNIK GORENICE
BEZ MECZU Z UNIĄ

Szewczyk Dariusz - 8
Kurkowski Paweł - 6
Synowski Tomasz - 4
Byczek Tomasz - 1
Mucha Dominik - 1
Kot Dawid - 1
Ścigaj Dawid - 1
Stach Filip - 1
Dąbek Mateusz - 1
Tylec Mateusz - 1


CENTURIA CHECHŁO

Jezuita Norbert - 8
Bębnowski Dawid - 5
Kopeć Mateusz - 2
Mendel Paweł - 1
Grzanka Maciej - 1
Tieleszewski Rafał - 1


SPARTAK CHARSZNICA
BEZ MECZU Z LEGIONEM

Kula Konrad - 8
Cholewa Łukasz - 5
Niewiara Tomasz - 3
Pypno Marcin - 2
Kwiatkowski Dawid - 1
Wolny Jakub - 1


HETMAN DŁUŻEC

Gil Szymon - 11
Hmura Mateusz - 4
Mędrek Mateusz - 4
Duch Robert - 4
Franczyk Marcin - 2
Franczyk Arkadiusz - 2
Broczkowski Grzegorz - 1
Rzeźniczak Kamil - 1


NORTHSTAR MIECHÓW

Antosiewicz Norbert - 7
Mudyn Norbert - 6
Mudyn Mateusz - 3
Ordys Michał - 3
Czapla Paweł - 2
Łanecki Patryk - 2
Gielara Szczepan - 2
Nastarowski Mateusz - 1
Krawczyk Adrian - 1
Latos Dominik - 1


PILICZANKA II PILICA

Capiga Krzysztof - 3
Musialski Damian - 3
Piętosa Sebastian - 2
Goncerz Bartosz - 2
Nowak Jakub - 2
Rak Jarosław - 2
Węglarz Dawid - 2
Słowik Łukasz - 1
Stolarski Piotr - 1
Kardynał Tomasz - 1
Słowikowski Norbert - 1
Musialski Łukasz - 1

Ostatnio zmieniony przez edek z krainy kredek dnia Pon 12:47, 13 Lis 2017, w całości zmieniany 2 razy
edek z krainy kredek
Początkujący

Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 6
Przeczytał: 2 tematy

Skąd: kraina kredek
spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
KLASYFIKACJA
PODLICZONE Z PORTALU LACZYNASPILKA




1) Maniak Hubert (Pogoń) - 21

2) Osowski Krzysztof (Legion) - 19

3) Żmuda Przemysław (Promień) - 14
Witek Miłosz (Olimpia) - 14

4) Pańczyk Tomasz (Unia) - 13

5) Gil Szymon (Hetman) - 11
Skrzypiec Tomasz (Unia) - 11

6) Kur Grzegorz (Trzy Korony) - 10

7) Kaganiec Krzysztof (Prądnik) - 8
Bartos Dawid (Ospel) - 8
Widawski Mateusz (Trzy Korony) - 8
Szewczyk Dariusz (Leśnik) - 8
Kula Konrad (Spartak) - 8
Jezuita Norbert (Centuria) - 8
Banyś Patryk (Legion) - 8

8 ) Antosiewicz Norbert (Northstar) - 7
Bąk Damian (Wielmożanka) - 7

9) Kozieł Dominik (Legion) - 6
Mudyn Norbert (Northstar) - 6
Izdebski Przemysław (Promień) - 6
Przybek Grzegorz (Wielmożanka) - 6
Kurkowski Paweł (Leśnik) - 6

10) Demarczyk Dawid (Legion) - 5
Bębnowski Dawid (Centuria) - 5
Cholewa Łukasz (Spartak) - 5
Jaros Grzegorz (Trzy Korony) - 5
Ziaja Dawid (Ospel) - 5
Przybek Adrian (Wielmożanka) - 5

11) Gąsiorek Mateusz (Prądnik) - 4
Hmura Mateusz (Hetman) - 4
Mędrek Mateusz (Hetman) - 4
Duch Robert (Hetman) - 4
Kijas Maciej (Olimpia) - 4
Synowski Tomasz (Leśnik) - 4
Demarczyk Mateusz (Legion) - 4

Ostatnio zmieniony przez edek z krainy kredek dnia Pon 12:48, 13 Lis 2017, w całości zmieniany 2 razy
info41
Prezes

Dołączył: 26 Paź 2012
Posty: 369
Przeczytał: 3 tematy


spacer
Zobacz profil autora
Post Temat postu:
XV kolejka-Pogoń-Maniak 2
Wyświetl posty z ostatnich:   
.
.
.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Podokręgu Piłki Nożnej w Olkuszu Strona Główna » Klasa A Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB - Copyright © 2002-2004 the phpBB Group

JustFooty Theme v1.02 (readme) by Jakob Persson / Tesseract Media (copyright © 2004-2005 Jakob Persson)
In cooperation with BeautifulGame.net, forumthemes.org and bbstyles.net
.
. . .