spacer
Post Temat postu:
Piliczanka II 0-3 Unia Jaroszowiec
Leśnik Gorenice 5-2 Wielmożanka

Ostatnio zmieniony przez franek_86_BB dnia Nie 13:04, 08 Paź 2017, w całości zmieniany 1 raz

spacer
Legion 12:1 (7:1) Northstar.Mecz bez historii przewaga bez dyskusji Bydlin a rozmiary zwycięstwa rekordowe.Już w 2 minucie bramkarz gości musiał wyciągać piłkę z bramki po golu Osowskiego.Z biegiem czasu to kolejne błędy obrony oraz bramkarza Northstaru którzy prezentowali w większości gole Legionowi.Około 35 minuty bramka honorowa bramka dla przyjezdnych po wrzutce i strzale głową zawodnika Miechowa
. Druga połowa to kolejne gole dla Legionu w tym jedna z karnego 16-letniego pomocnika.Do tego masa niewykorzystanych sytuacji które mogły dać nam 2-3 bramki więcej.Około 70 minuty kontuzja rezerwowego zawodnika gospodarzy zaraz po wejściu na plac gry( limit zmian został już wcześniej wykorzystany więc kończymy mecz w 10).Northstar miał dzięki temu swoje okazję bramkowe co powinno im dać przynajmniej gola lecz na posterunku był bramkarz i dobrze dysponowana obrona popularnych "Koniczynek".W tym meczu 3 zawodników Legionu popisało się hat-trickiem.

Zaległy mecz Legion-Pogoń z kolejki 7 miał zostać rozegrany w dniu dzisiejszym lecz drużyna gości nie zaakceptowała terminu i się nie zgodziła Smile.Data tej potyczki jak narazie nieznana.
Prezes

Posty: 4041

spacer
Soja napisał:

Nie miał być rozegrany w dniu dzisiejszym bo Podokręg nie wyznaczył tej daty do rozegrania. Realna data to 25-26 listopada