Trzy Korony Żarnowiec 6-1 Northstar Miechów

Posty: 200

Skąd: tyle świń przy korycie??
spacer
piliczanin napisał:
Demsi18 nie napinaj się bo ci żyłka strzelił , fakt jest taki , ze boisko lini nie mialo a to , ze sędzieujesz w tym podokręgu i z wieloma sędziami sie znasz to wymusza sie potem jakieś decyzję

Demsi 18, juz niepamietasz jaki przypał odwaliłeś w Gołaczewach??Jemu nie mozna wierzyć bo to fałszywy gosc jest!!!!cała ta zgraja sędziów to kaleki , co nie umieja odpowiednio interpretować boiskowych wydarzeń a wymądrzają sie ze głowa boli.
żubert
Prezes

Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 1105

Skąd: tyle napinki na forum?
spacer
Widzę ze nikt nie opisuje meczu Prądnik- Promień więc parę zdań odemnie.
Mecz toczony w szybkim tempie, z akcjami dla jednej i drugiej ekipy.
Obydwie drużyny stworzyły świetne piłkarsko widowisk, pełne zaskakujących zwrotów akcji.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0 i nic nie wskazywało aby w drugiej części gry padło aż5 bramek. Mały opis
55 1-0 dla Prądnika
61 1-1 bramka Przemysław Sioła
72 2-1 dla Promienia, bramka Maciej Kocjan
80 2-2
88 3-2 Dla Promienia, bramka Przemysław Żmuda

Mecz godzien wg mnie drużyn które powinny zając wysokie miejcie w tabeli a jak będzie zobaczymy. Gdyby mecz zakończył się remisem nikt niebyły poszkodowany ale sami kibice Prądnika przyznali że byliśmy może nie o całą ale cytuję: " o pół bramki lepsi". Powodzenia dalej.

GooooLLLL napisał:

Przypominam że wtedy nie byłem sędzia spotkania a to co się stało było tylko i wyłącznie na prośbę drużyny gospodarzy. Tym bardziej nie rozumiem czemu akurat teraz wracasz się w jakąś wymianę zdań pomiędzy mną a Piliczaninem.
piliczanin
Oldboj

Dołączył: 14 Paź 2013
Posty: 103

spacer
Demsi18 co do grania u was to wiesz mieliscie dawno temu okręgówke , to byla inna epoka , tak , że nie bój się za szybko do was w żadnej postaci nie wróci !!! A co do samej wymiany zdań , to opinia o meczu z Bydlinem byla wyłącznie moja wiec nie wiem o co sie czepiasz. Nawet kibic gospodarzy w trakcie pierwszej połowy zbiegl do liniowego i mu zwrócił uwagę , wy oburzenie zabrać go , ale stawiam , że gdzie indziej takiego boiska by nie dopuścił do meczu bez znajomości

spacer
Opisze ktoś mecz Gorenice - Charsznica ?

80 2-2

Na szybko to bardzo wyrównane spotkanie, promień w kluczowej fazie meczu zachował więcej krwi i pokazał większą dojrzałość. Prądnik zagrał bardzo dobre spotkanie, ale cały swój trud poszedł na marne z powodu wydawałoby się dość prostych błędów przy bramkach. Więcej o meczu wkrótce.
janek12345

Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 8

spacer
Co do meczu lesnik- charsznica... Ekipy piłkarsko wygladaly slabo z wiekszym wskazaniem na druzyne gospodarzy, ktorzy probowali cos szarpac...w pierwszej polowie bramka z karnego...po przerwie druzyna z charsznicy zmienia bramkarza , ktory z pilka nozna nie ma chyba nic wspólnego i w efekcie 3:0. Zastanawiam sie jak charsznica w pp mogla wygrywac z zespolem z klucz 2:0...

janek12345 napisał:

Do przerwy był wynik 2:0. Krótkie info i zdjęcia na stronie: [link widoczny dla zalogowanych]
black

Dołączył: 21 Sie 2017
Posty: 9
Przeczytał: 1 temat

spacer
Post Temat postu: Leśnik - Spartak
Rzeczywiście zgadzam sie że mecz słaby piłkarsko. Obie ekipy zostawiły na boisku sporo zdrowia ale tak naprawdę gdyby nie indywidualne błędy graczy Spartaka zakończyło by się 0:0. Jednak Leśnik był tego dnia nieco konkretniejszy.
masterptq
Prezes

Posty: 351

spacer

Prądnik - Promień - krótka relacja. W przypadku gości miałem wątpliwości co do jednej sytuacji, mam nadzieję, że pamięć mnie nie zawiodła Smile